0542 258 34 57     0535 924 49 63

Ütülü olan tekstil ürünlerinin taşınmasında sıradan nakliye araçları kullanılmamalıdır. Tekstil taşımacılığı ceket, etek, takım elbiseler, gömlek, pantolon gibi kıyafetlerin ütüleri bozulmadan sevkini sağlamaktadır. Bu ihtiyaç bütün tekstil sektörü çalışmalarında ortaya çıkmaktadır. Talep edilen bu hizmeti doğru bir şekilde sunmak içinse Oğuz Onur Nakliyat olarak özel taşıma sistemlerini sizlere sunmaktayız.

Standart nakliye araçlarımızdan farklı olarak tekstil taşımacılığı yaptığımız araçlarımızda kıyafetlerin asılabileceği askı sistemleri bulunmaktadır. Sizin kıyafet adedinize göre farklı araçlarımız kullanılmaktadır. Sistemli bir şekilde yüklemeler yapıldığı için araçlarımıza çok miktarda kıyafet sığabilmektedir. Kendi askıları ve naylon korumaları ile araçlara yüklene kıyafetlerin sevki ile herhangi bir şekilde ütülerinde bozulma, kırışma veya yıpranma olmamaktadır.

Farklı noktalarda bulunan mağazalarınıza kıyafetleri sevk ederken zarar görmemesini istiyorsanız tekstil taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmanız bu sorunu aşmanız için yeterlidir. Hem şehir için hem de şehir dışı tekstil ürünü taşımacılığı ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Kıyafet adetlerinize göre ayarlanan araçlarımız ile güvenli bir şekilde sevk işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Araçlarımız farklı metreküplere sahip kasalara sahiptir. Avrupa standartlarına göre taşımacılık yapan firmamızın araçlarında tekstil taşımacılığının yürütülmesi için gerekli olan bütün sistemler bulunmaktadır. Araç kasaları özel olarak dizayn edilmekte ve toz geçirmeme özellikleri sayesinde kıyafetlerinde hiçbir kir veya leke unsuru bulaşmadan sevk işlemleri yapılabilmektedir. Bu tür taşımacılıkta fiyatlar ise ayarlanan araca, kıyafet yoğunluğuna ve gidilecek olan noktanın mesafesine göre belirlenmektedir.

Firmamız sizlere hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunmak için uygun bütçeler ile tekstil taşımacılığı işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Sizlerde tekstil kıyafetlerinizin güven içerisinde istediğiniz noktalara ulaştırılmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek araç seçenekleri ve zaman planlamasını yapabilir, sizlerde bu kaliteli hizmetten sınırsız bir şekilde yararlanabilirsiniz.