0542 258 34 57     0535 924 49 63

Farklı bir şehre eşya taşıma işlemleri için şehirler arası nakliyat hizmeti almanız sizin için birçok açıdan fayda sağlayacaktır. Taşınacak olan unsur ne olursa olsun konusunda uzman olan firmalardan hizmet almanız sizin taşımaya konu olan ürünlerinizin güvenliği için çok önemlidir. Sorunsuz ve zamanında bir taşıma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bu konuda firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Oğuz Onur Nakliyat olarak sizlere sunduğumuz hizmette şehirler arası nakliyat konusunda her türlü hizmeti vermekteyiz. Taşımacılık konusunda özellikle zarar görebilecek eşyaların taşıma işlemlerinde farklı önlemler alınmaktadır. Genel olarak insanlar nakliye konularında eşyalarının kırılabileceğinden veya zarar görebileceğinden çekinmektedir. Doğal bir tepki olan bu konuda firmamız eşyaların kırılmaması veya zarar görmemesi için özel önlemler almaktadır. Eşyaların boyut ve türlerine göre nakliye araçlarını seçmektedir.

Firmamız uzun yıllar bu konuda hizmet vermiş, eğitimli ve nasıl bir hizmet verdiğinin farkında olan personelleri ile çalışmaktadır. Böylelikle sizin eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşıyarak güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmak için elimizden gelen her türlü imkanı kullanmaktayız. Nakliye çalışmalarımızda özellikle nakliye araçlarına eşya yerleştirme aşamaları tarafımızdan profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Önceden paketlenen ve gerekli önlemleri alınan eşyalarınız özenle araçlara yerleştirilmektedir. Nakliye araçlarının seyir sırasında yaşadığı sarsıntılardan etkilenmeyecek şekilde eşyalarınız sabitlenmekte ve böylelikle varış noktasına sorunsuz bir şekilde ulaşmaktadır.

Hizmetlerimiz eşyalarınızın sadece nakli değil taşınması konusunda da devam etmektedir. Eşyalarınızın araçlardan indirilerek taşınması konusunda sizlere gerekli desteği vererek kaliteli bir hizmet almanız sağlanmaktadır. Şehirler arası nakliyat konusunda bütün yetkilere sahip olan firmamız kurumsal anlayış içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızdan hizmet almak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Yetkili personellerimiz nakliye konusunda gerekli planlamayı sizinle yapacaktır.