0542 258 34 57     0535 924 49 63

Tekstil sektöründe kıyafetlerin taşınması için özel hizmetler sunulmalıdır. Kıyafetlerin zarar görmemesi için özel olarak taşınması gerektiği için Oğuz Onur Nakliyat olarak askılı taşımacılık hizmetini sizler için sürdürmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve onların ihtiyaçlarına tam olarak karşılık vermek için her türlü imkanı kullanmaktayız.

Kıyafet taşıma işlemlerinde kıyafetlerin zarar görmemesi için üst üste veya karışık bir şekilde sevk edilmemesi gerekir. Bu şekilde yapılacak olan nakliyelerde kıyafetlerin zarar görme olasılığı çok yüksektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için bu tarz nakliyeler için özel olarak kullanılan askılı taşımacılık için uygun nakliye araçları kullanılmaktadır. Askılı taşımacılık için kullanılacak olan araçlar diğer nakliye araçlarından farklı olarak kasalarında kıyafetlerin düzgün bir şekilde nakledilmesi için sistemler bulunmaktadır.

Askılı taşımacılık için uygun olan bu araçların kasalarında kıyafetleri asmanız mümkündür. Ceket, pantolon, etek ve diğer kıyafetler kendi askılarına takılır. Daha sonrasında naylon ile her birinin üzeri özenle örtülü bir şekilde nakliye aracının kasasında bulunan askı bölmelerine yerleştirilir. Uygulanan bu sistem ile kıyafetler sorunsuz bir şekilde nakledilmektedir. Kıyafetleriniz hem düzgün bir şekilde kırışmadan nakledilmekte hem de sistematik bir şekilde yerleştirildiği için bir araca yüklü miktarlarda kıyafet sığdırılabilmektedir. Farklı ihtiyaçlarınıza tam karşılık gelen çözümlerimiz sayesinde nakliye konusunda hiçbir zaman sorun yaşamadan eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde nakledilmesini sağlayabilirsiniz.

Araçlarımızda askılı taşımacılık için uygun olan sistemler özenle hazırlanmakta ve kıyafetler sizin istediğiniz yerden alınarak sevk etmek istediğiniz yere güvenli bir şekilde gönderilmektedir. Gerekli sayım işlemleri özenle yapılarak oluşabilecek zararlara karşı önceden tedbirler alınmaktadır. Sizler için özel olarak verdiğimiz bu nakliye hizmetinden yararlanmak için bizimle hemen irtibata geçebilir ve nakliye programınızı kolayca oluşturabilirsiniz.