0542 258 34 57     0535 924 49 63

Nakliye ihtiyaçlarınızı doğuran eşyalar her zaman bir nakliye aracını dolduracak çoğunlukta olmayabilir. Böyle durumlarda nakliye aracını tamamen kiralamak maddi yönden yüksek tutarlara mal olacağı için parsiyel taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak daha ekonomik olmaktadır. Bir diğer adı parça taşımacılık olan bu hizmet sayesinde her türlü ağırlıkta ve boyutta olan eşyalarınızı uygun bütçeler ile nakledebilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerinde aynı yöne giden farklı kişilere ait eşyaların bir arada taşınması sağlanır. Böylelikle bir nakliye aracının maliyetini birkaç kişi paylaşarak eşyaları daha uygun bütçeler ile taşınmasını sağlanır. Aynı nakliye aracı içerisinde bulunan eşyaların fiyatları ise eşyaların yoğunluğu ve ağırlıklarına göre hesaplanır. Her nakliye aracının bir taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Siz bu kapasitenin ne kadarını kullanıyorsanız payınıza düşen miktar kadar ödeme yapar ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlarsınız.

Parça hesaplamaları metreküp ve ağırlık göz önünde bulundurularak yapılır. Parsiyel taşımacılık hizmetlerinde hesaplama için eşyalarınızın en, boy ve yükseklik ölçüleri kaplayacağı metreküp alanını verir. Bu ölçü ve ağırlığı ile size düşen tutar belirtilerek eşyanızın taşıma maliyeti çıkarılır.

Oğuz Onur Nakliyat olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz taşımacılık hizmetinde müşterilerimizin her türlü ihtiyacına karşılık vermek için farklı çözümler sunmaktayız. Nakliye aracını dolduracak kadar eşyası olmayan kişilerin bu ihtiyaçlarını ise parsiyel taşımacılık ile çözmekteyiz. Verdiğimiz hizmet sayesinde farklı noktalara nakledilecek eşyalarınızın uygun bütçeler ile taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Verdiğimiz taşımacılık hizmetinde her zaman öncü firma olmayı hedefleyen firmamız, bu hizmeti ile de sizler için kalitenin adresi olmaktadır. Nakliye konusunda deneyimli personellerimiz eşyalarınızı büyük bir özenle nakliye araçlarına yerleştirmekte ve taşıma işlemlerini gerçekleştirerek istediğiniz noktalara eşyalarınızı ulaştırmaktadır. Sizlerde parça eşyalarınızın kaliteli bir şekilde nakledilmesini istiyorsanız firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.