0542 258 34 57     0535 924 49 63

Yeni bir ev aldığınızda, kiraladığınızda veya taşınma zorunluluğu nedeni ile evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu tarz durumlarda evinizde bulunan eşyaların doğru ve güvenilir bir şekilde yeni evinize naklinin sağlanması için konusun uzman ve güvenilir kişiler ile çalışmanız her zaman sizin yararınıza olacaktır. Oğuz Onur Nakliyat olarak bu konuda uzun yıllardır hizmet vermekte ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde nakletmek için gerekli olan bütün çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz evinizde bulunan eşyalarınızın paketlenmesi ile çalışmalar başlanmaktadır. Her eşyanın kırılma yapısı farklı olduğu için hepsi uygun şekilde paketleme yöntemleri ile en sağlam şekilde paketlenmektedir. Paketleme çalışmaları konusunda deneyimli olan personellerimiz tarafından sizinle birlikte gerçekleştirilmektedir. Paketleme sonrasında eşyaların nakliye araçlarına yükleme çalışmaları başlatılmaktadır. Bu bölümde eşyalarınız bina merdivenlerinden dikkatli bir şekilde indirilmekte ve taşıma işleminden zarar görmemesi için gerekli olan bütün önlemler alınmaktadır.

Nakliye çalışmalarımızda araçlarımıza eşyalarınız özenle yerleştirilmektedir. İlk indirilecek olan eşyalar nakliye aracının son kısmına yerleştirilerek pratik bir nakliye sürecinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat çalışmalarımız şehir içi veya şehirler arası olarak gerçekleştirilmekte ve nakliye sırasında personelimiz en iyi şekilde eşyalarınızın sevini gerçekleştirmektedir. Personellerimiz sizin eşyalarınızı naklettiği gibi yeni evinize de çıkarmaktadır. Yine dikkatli ve gerekli güvenlik önlemleri alınmış şekilde eşyalarınız evlerinize çıkarılmakta ve böylelikle nakliye süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Sizlerde evinizi taşıyacağınız zaman profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda yeni araçları ve deneyimli personelleri ile hizmet veren firmamız eşyalarınızın güven içerisinde paketlenmesinden taşınmasına ve yeni evinize yerleştirilmesine kadar olan süreçte sizlere sorunsuz hizmet vermektedir. Sizlerde mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için nakliye ihtiyaçlarınızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.