0542 258 34 57     0535 924 49 63

Hakkımızda

Oğuz Onur Nakliyat, her zaman müşteri memnuniyetini hedefler ve kurumsal imajı ile hizmetlerini her zaman aynı standartta vermeye devam etmektedir. Özenle sürdürdüğümüz nakliye süreçlerini uzman personel kadromuz ve yeni nakliye araçlarımız ile devam ettirmekteyiz. Sektörde öncü firma olma ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini kazanmak için her zaman ummalı bir çalışma ile hizmetlerini sürdüren Oğuz Onur Nakliyat, nakliyat sektöründe yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyiyi sunmaya devam etmektedir.

Oğuz Onur Nakliyat, müşterilerinin güvenini kazanmak için gerekli olan bütün önlemleri almaktadır. Sizin eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu bilerek hareket eden firmamız, paketleme, yükleme, sevk etme ve tekrar taşıma işlemlerini günümüzün teknolojisini kullanarak en iyi şekilde sürdürmektedir. Personellerimiz her zaman eğitimli ve nakliye süreçlerine deneyimli olmaktadır.  Böylelikle her zaman kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren firmamız nakliye ihtiyacı duyan kişilerin her zaman tercihi olmaktadır.

Sizden gelen taleplere her zaman en iyi cevabı verebilmek için yeterli kapasiteye sahip olan araçlarımız ve konusunda uzman olan taşıma personelimiz ile sürücü personellerimiz her daim hazır olarak bulunmaktadır. Yaptığımız işin ne kadar önemli ve dikkatli bir şekilde yapılması gerektiğinin farkında olan firmamız bu farkındalık ile sizlere nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde alma fırsatı sunmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşamasında güvenlik unsurlarını göz önünde bulunduran firmamız taşıma esnasında doğabilecek sorunları minimize ederek güvenli taşımacılık hizmetini sürdürmektedir.

Her türlü nakliye edilmesi gereken eşyanızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan firmamız takipli araçları ve güvenli taşıma imkanları ile sizlere en iyisini sunmaktadır. Taşıma işlemlerinin her sürecinde bilgilendirilmeniz ile gönlünüz rahat bir şekilde bizlerle çalışabilirsiniz. Hedefi her zaman en iyisi olan firmamız sağladığı bu değeri korumak için profesyonel hizmetine devam etmektedir.